caufield

caufield
Movie Buff - 458 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2013
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 12% The Scorpion King (2002) - Rated 21 Mar 2017
85 71% Zootopia (2016) - Rated 21 Mar 2017
67 37% The Ring (2002) - Rated 20 Mar 2017
73 48% Günesin oglu (2008) - Rated 20 Mar 2017
70 43% Epidemic (1987) - Rated 20 Mar 2017
85 71% The Element of Crime (1984) - Rated 20 Mar 2017
89 80% Arrival (2016) - Rated 20 Mar 2017
74 50% Iron Man (2008) - Rated 20 Mar 2017
84 68% Catch Me If You Can (2002) - Rated 20 Mar 2017
75 52% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 20 Mar 2017