![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cbaarck | |
![]() |
Film Freak - 536 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2012
Location: USA
|

| 80 | Heavenly Creatures (1994) - May 25, 2012 |
| 90 | Blood Simple (1984) - May 13, 2012 |
| 40 | House (1977) - May 12, 2012 |
| 80 | The Thing (1982) - May 02, 2012 |
| 75 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - May 02, 2012 |
| 90 | Barton Fink (1991) - Apr 20, 2012 |
| 85 | Mulholland Drive (1999) - Apr 10, 2012 |
| 85 | Chungking Express (1994) - Apr 10, 2012 |
| 80 | Paris, je t'aime (2006) - Apr 08, 2012 |
| 95 | Synecdoche, New York (2008) - Apr 02, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |