cbalke

cbalke
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 76% Primal Fear (1996) - Rated 18 Aug 2009
100 76% Hoosiers (1986) - Rated 18 Aug 2009
90 33% Double Jeopardy (1999) - Rated 18 Aug 2009
100 76% 1408 (2007) - Rated 18 Aug 2009
100 76% Monsters, Inc. (2001) - Rated 18 Aug 2009
100 76% Ghostbusters (1984) - Rated 18 Aug 2009
90 33% Mission: Impossible III (2006) - Rated 18 Aug 2009
85 14% Single White Female (1992) - Rated 18 Aug 2009
100 76% Gladiator (2000) - Rated 18 Aug 2009
90 33% The Rock (1996) - Rated 18 Aug 2009