cbcooke

cbcooke
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 93% American Beauty (1999) - Rated 07 Apr 2007
94 85% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 07 Apr 2007
91 75% Alien 3 (1992) - Rated 07 Apr 2007
12 1% American Pie (1999) - Rated 07 Apr 2007
74 24% Alice in Wonderland (1951) - Rated 07 Apr 2007
88 64% Jurassic Park (1993) - Rated 07 Apr 2007
86 58% Memento (2001) - Rated 07 Apr 2007
81 40% The Skeleton Key (2005) - Rated 07 Apr 2007
85 54% The Jungle Book (1967) - Rated 07 Apr 2007
88 64% Big Fish (2003) - Rated 07 Apr 2007