![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cben | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2010
Location: Israel
|

| 40 | Event Horizon (1997) - Feb 04, 2010 |
| 80 | Live Free or Die Hard (2007) - Feb 04, 2010 |
| 70 | The Godfather (1972) - Feb 04, 2010 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Feb 04, 2010 |
| 85 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Feb 04, 2010 |
| 80 | X-Men (2000) - Feb 04, 2010 |
| 85 | Grave of the Fireflies (1988) - Feb 04, 2010 |
| 65 | Akira (1988) - Feb 04, 2010 |
| 75 | The Lion King (1994) - Feb 04, 2010 |
| 82 | I Am Legend (2007) - Feb 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |