![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cberman | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2009
Location: USA
|

| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Jun 02, 2009 |
| 40 | The Big Lebowski (1998) - Jun 02, 2009 |
| 50 | Jurassic Park (1993) - Jun 02, 2009 |
| 10 | The Silence of the Lambs (1991) - Jun 02, 2009 |
| 10 | Crocodile Dundee (1986) - Jun 02, 2009 |
| 70 | Superman Returns (2006) - Jun 02, 2009 |
| 5 | The Butcher Boy (1997) - Jun 02, 2009 |
| 95 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jun 02, 2009 |
| 0 | Ringu (1998) - Jun 02, 2009 |
| 0 | Hulk (2003) - Jun 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |