cbjefferies

cbjefferies
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 42% Red Eye (2005) - Rated 26 Nov 2006
82 36% Face/Off (1997) - Rated 26 Nov 2006
90 82% X2: X-Men United (2003) - Rated 26 Nov 2006
89 76% Monsters, Inc. (2001) - Rated 26 Nov 2006
88 70% Se7en (1995) - Rated 26 Nov 2006
83 42% A History of Violence (2005) - Rated 26 Nov 2006
94 97% Braveheart (1995) - Rated 26 Nov 2006
90 82% Just Friends (2005) - Rated 26 Nov 2006
83 42% Life Is Beautiful (1997) - Rated 26 Nov 2006
81 31% Reservoir Dogs (1992) - Rated 26 Nov 2006