![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cbogdan | |
![]() |
Film Freak - 599 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2009
Location: Bucharest, Romania
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | My Super Ex-Girlfriend (2006) - Jul 23, 2009 |
| 50 | Lord of Illusions (1995) - Jul 23, 2009 |
| 70 | The Santa Clause (1994) - Jul 23, 2009 |
| 70 | Rushmore (1998) - Jul 23, 2009 |
| 70 | Rush Hour (1998) - Jul 23, 2009 |
| 70 | The Rundown (2003) - Jul 23, 2009 |
| 70 | The Ruins (2008) - Jul 23, 2009 |
| 70 | Richie Rich (1994) - Jul 23, 2009 |
| 90 | Cemetery Man (1994) - Jul 23, 2009 |
| 90 | The Cable Guy (1996) - Jul 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |