Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cbolender
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
84 Bob Roberts (1992) - Aug 19, 2009
85 Jaws (1975) - Aug 19, 2009
93 It's a Wonderful Life (1946) - Aug 19, 2009
86 The Matrix (1999) - Aug 19, 2009
85 The Iron Giant (1999) - Aug 19, 2009
90 The Fifth Element (1997) - Aug 19, 2009
82 Pee-wee's Big Adventure (1985) - Aug 19, 2009
85 The Blues Brothers (1980) - Aug 19, 2009
47 Jumper (2008) - Aug 19, 2009
95 Blade Runner (1982) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cbolender. Why not go rank more films, then come back and check it out again?