cbranch101

cbranch101
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 76% The Pixar Story (2007) - Rated 12 Feb 2012
84 41% Top Gun (1986) - Rated 12 Feb 2012
92 73% Ghostbusters II (1989) - Rated 12 Feb 2012
98 93% Back to the Future (1985) - Rated 12 Feb 2012
71 5% Batman & Robin (1997) - Rated 12 Feb 2012
91 66% All the President's Men (1976) - Rated 12 Feb 2012
83 33% Ju-on (2000) - Rated 12 Feb 2012
94 82% Casablanca (1942) - Rated 12 Feb 2012
82 26% Dreamcatcher (2003) - Rated 12 Feb 2012
82 26% Face/Off (1997) - Rated 12 Feb 2012