ccaccus

ccaccus
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 57% *batteries not included (1987) - Rated 24 Jun 2012
93 57% James and the Giant Peach (1996) - Rated 24 Jun 2012
94 69% Matilda (1996) - Rated 24 Jun 2012
92 48% The Flintstones (1994) - Rated 24 Jun 2012
81 7% 101 Dalmatians (1961) - Rated 24 Jun 2012
92 48% Dinosaur (2000) - Rated 24 Jun 2012
91 40% Honey, We Shrunk Ourselves (1997) - Rated 24 Jun 2012
93 57% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 24 Jun 2012
94 69% The Indian in the Cupboard (1995) - Rated 24 Jun 2012
79 2% Pinocchio (1940) - Rated 24 Jun 2012