Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ccarrell
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2009
Location: Hopedale, Illinois, USA
Recent Rankings
80 Precious (2009) - Jan 29, 2010
100 The Blind Side (2009) - Jan 29, 2010
100 Half Baked (1998) - Jan 05, 2010
100 Pineapple Express (2008) - Jan 05, 2010
40 Bean (1997) - Jan 05, 2010
30 Man on the Moon (1999) - Jan 05, 2010
100 The Dark Knight (2008) - Dec 16, 2009
95 Devil's Advocate (1997) - Dec 16, 2009
95 Bad Boys II (2003) - Dec 16, 2009
96 The Terminal (2004) - Dec 16, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ccarrell. Why not go rank more films, then come back and check it out again?