![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cccgipson | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Gilmer, TX, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Beverly Hills Cop III (1994) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Rambo III (1988) - Aug 18, 2009 |
| 2 | Saw (2004) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 18, 2009 |
| 92 | Basic (2003) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Kung Fu Panda (2008) - Aug 18, 2009 |
| 85 | 50 First Dates (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Grumpy Old Men (1993) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |