![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cdaisey | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2010
Location: Fort Wayne, IN, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Movies, music, books... that\'s all I need.
| |

| 60 | Twister (1996) - Mar 11, 2010 |
| 92 | Pulp Fiction (1994) - Mar 11, 2010 |
| 96 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Mar 11, 2010 |
| 90 | Juno (2007) - Mar 11, 2010 |
| 70 | Me, Myself & Irene (2000) - Mar 11, 2010 |
| 100 | Stranger Than Fiction (2006) - Mar 11, 2010 |
| 87 | Conan the Destroyer (1984) - Mar 11, 2010 |
| 0 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Mar 11, 2010 |
| 93 | Blade Runner (1982) - Mar 11, 2010 |
| 90 | Beetlejuice (1988) - Mar 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |