Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cdizzle
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
70 Scary Movie (2000) - Jul 30, 2009
95 The Evil Dead (1981) - Jul 30, 2009
85 The Grudge (2004) - Jul 30, 2009
90 The Thing (1982) - Jul 30, 2009
90 Alien (1979) - Jul 30, 2009
75 The Birds (1963) - Jul 30, 2009
92 Underworld (2003) - Jul 30, 2009
82 The Mummy (1999) - Jul 30, 2009
20 Snakes on a Plane (2006) - Jul 30, 2009
80 Shaun of the Dead (2004) - Jul 30, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cdizzle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?