cdmeaders

cdmeaders
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - Rated 16 Aug 2013
45 12% Sin City (2005) - Rated 16 Aug 2013
65 36% Django Unchained (2012) - Rated 16 Aug 2013
35 8% The Lovely Bones (2009) - Rated 16 Aug 2013
60 27% Despicable Me (2010) - Rated 16 Aug 2013
65 36% Atlantis: The Lost Empire (2001) - Rated 16 Aug 2013
65 36% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 16 Aug 2013
45 12% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 16 Aug 2013
30 5% Thor (2011) - Rated 16 Aug 2013
65 36% The Avengers (2012) - Rated 16 Aug 2013