Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cdnbeaver
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
95 Inglourious Basterds (2009) - Oct 15, 2009
95 The Thing (1982) - Oct 15, 2009
Mini-Review: another genre-defining sci-fi horror
85 Misery (1990) - Oct 15, 2009
95 Seven (1995) - Oct 15, 2009
85 Catch Me If You Can (2002) - Oct 15, 2009
85 Good Will Hunting (1997) - Oct 15, 2009
60 Spider-Man 3 (2007) - Oct 15, 2009
90 Gandhi (1982) - Oct 15, 2009
85 Hot Fuzz (2007) - Oct 15, 2009
95 Predator (1987) - Oct 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cdnbeaver. Why not go rank more films, then come back and check it out again?