![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cdub | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2009
Location: Salt Lake City, UT, USA
|
|
Bio: like indie movies
| |

| 100 | Dead Poets Society (1989) - Apr 15, 2009 |
| 100 | Garden State (2004) - Apr 15, 2009 |
| 100 | Babel (2006) - Apr 15, 2009 |
| 100 | August Rush (2007) - Apr 15, 2009 |
| 100 | You, Me and Dupree (2006) - Apr 15, 2009 |
| 100 | Napoleon Dynamite (2004) - Apr 15, 2009 |
| 100 | Happy Gilmore (1996) - Apr 15, 2009 |
| 90 | A Mighty Wind (2003) - Apr 15, 2009 |
| 100 | Best in Show (2000) - Apr 15, 2009 |
| 100 | Letters from Iwo Jima (2006) - Apr 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |