![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cedarpoint13 | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2010
Location: Nashville, TN, USA
|

| 64 | The Truman Show (1998) - Aug 31, 2010 |
| 21 | The Mist (2007) - Aug 31, 2010 |
| 85 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Aug 31, 2010 |
| 77 | Shark Tale (2004) - Aug 29, 2010 |
| 88 | The Pursuit of Happyness (2006) - Aug 29, 2010 |
| 54 | Hancock (2008) - Aug 29, 2010 |
| 78 | Elf (2003) - Aug 29, 2010 |
| 14 | Bad Santa (2003) - Aug 29, 2010 |
| 4 | Scary Movie 3 (2003) - Aug 29, 2010 |
| 9 | White Chicks (2004) - Aug 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |