![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cedricous | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Canada
|

| 55 | The Da Vinci Code (2006) - Jan 30, 2012 |
| 83 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Jan 30, 2012 |
| 70 | Gone in 60 Seconds (2000) - Jan 30, 2012 |
| 60 | Gangs of New York (2002) - Jan 30, 2012 |
| 75 | King Kong (2005) - Jan 30, 2012 |
| 75 | The Prestige (2006) - Jan 30, 2012 |
| 70 | WALL·E (2008) - Jan 30, 2012 |
| 85 | Iron Maiden: Flight 666 (2009) - Jan 30, 2012 |
| 70 | Falling Down (1993) - Jan 30, 2012 |
| 70 | The Cooler (2003) - Jan 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |