Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cee
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2010
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 300 (2007) - Aug 10, 2010
75 Amélie (2001) - Aug 10, 2010
30 Mean Girls (2004) - Aug 10, 2010
68 Serenity (2005) - Aug 10, 2010
80 Contempt (1963) - Aug 10, 2010
20 The Weather Man (2005) - Aug 10, 2010
60 Casino Royale (2006) - Aug 10, 2010
40 The Ring (2002) - Aug 10, 2010
30 Zoolander (2001) - Aug 10, 2010
80 High Fidelity (2000) - Aug 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cee. Why not go rank more films, then come back and check it out again?