![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ceili123 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2009
Location: USA
|

| 91 | My Left Foot (1989) - Nov 01, 2009 |
| 90 | In the Name of the Father (1993) - Nov 01, 2009 |
| 88 | The Boxer (1997) - Nov 01, 2009 |
| 88 | Some Mother's Son (1996) - Nov 01, 2009 |
| 65 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Nov 01, 2009 |
| 84 | The Commitments (1991) - Nov 01, 2009 |
| 91 | Bloody Sunday (2002) - Nov 01, 2009 |
| 88 | Waking Ned Devine (1998) - Nov 01, 2009 |
| 85 | Michael Collins (1996) - Nov 01, 2009 |
| 89 | Once (2007) - Nov 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |