![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
celery77 | |
![]() |
Movie Buff - 390 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: PDX, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 36 | Shakespeare in Love (1998) - Jul 21, 2009 |
| 50 | Dogtown and Z-Boys (2001) - Jul 21, 2009 |
| 94 | Do The Right Thing (1989) - Jul 21, 2009 |
| 70 | Kingpin (1996) - Jul 21, 2009 |
| 91 | Rear Window (1954) - Jul 21, 2009 |
| 68 | The Deer Hunter (1978) - Jul 21, 2009 |
| 70 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Jul 21, 2009 |
| 29 | Napoleon Dynamite (2004) - Jul 21, 2009 |
| 68 | Caddyshack (1980) - Jul 21, 2009 |
| 70 | Brick (2005) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |