![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cell1500 | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2007
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Fight Club (1999) - Mar 27, 2007 |
| 45 | Collateral (2004) - Mar 27, 2007 |
| 65 | The Day After Tomorrow (2004) - Mar 27, 2007 |
| 45 | G.I. Jane (1997) - Mar 27, 2007 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Mar 27, 2007 |
| 78 | The Machinist (2004) - Mar 27, 2007 |
| 33 | The Mask (1994) - Mar 27, 2007 |
| 79 | The Matrix Reloaded (2003) - Mar 27, 2007 |
| 45 | Mission to Mars (2000) - Mar 27, 2007 |
| 87 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |