![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cemcan1245 | |
![]() |
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2010
Location: istanbul, Turkey
|

| 83 | Moneyball (2011) - Apr 14, 2012 |
| 94 | Black Swan (2010) - Jul 15, 2011 |
| 80 | The Wrestler (2008) - Jan 01, 2011 |
| 86 | Kick-Ass (2010) - Jan 01, 2011 |
| 78 | Dark City (1998) - Jan 01, 2011 |
| 78 | Timecrimes (2007) - Nov 26, 2010 |
| 70 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Nov 23, 2010 |
| 72 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Nov 22, 2010 |
| 70 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Nov 22, 2010 |
| 76 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Nov 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |