cendix

cendix
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2010
Location: İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Incir Reçeli (2011) - Rated 18 Jun 2011
88 68% Kaybedenler Kulübü (2011) - Rated 06 May 2011
88 68% Up (2009) - Rated 30 Apr 2011
97 88% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 24 Apr 2011
98 92% Mary and Max (2009) - Rated 17 Apr 2011
85 45% The Social Network (2010) - Rated 27 Feb 2011
88 68% Ask Tesadüfleri Sever (2011) - Rated 17 Feb 2011
74 12% A Nightmare on Elm Street (2010) - Rated 13 Feb 2011
77 16% Kick-Ass (2010) - Rated 02 Jan 2011
97 88% WALL·E (2008) - Rated 01 Jan 2011