Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cengizermis
Cinema Addict - 1484 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2010
Location: İzmir, Karşıyaka, Turkey
Bio: Watching movies... oldschool gaming... photography.... technology... gadgets...
Recent Rankings
78 Headhunters (2011) - May 27, 2012
74 The Hudsucker Proxy (1994) - May 26, 2012
70 Safe House (2012) - May 26, 2012
70 Man on a Ledge (2012) - May 15, 2012
80 3 Idiots (2009) - May 14, 2012
70 The Grey (2012) - May 14, 2012
80 The Avengers (2012) - May 14, 2012
70 Hysteria (2011) - Apr 17, 2012
80 Intouchables (2011) - Apr 10, 2012
75 The Royal Tenenbaums (2001) - Apr 10, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cengizermis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?

cengizermis's Favorite...
DirectorsMichael Mann