cenkil

cenkil
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2010
Location: antalya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 76% Irreversible (2002) - Rated 09 Dec 2012
50 28% Iron Man (2008) - Rated 09 Dec 2012
15 10% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 09 Dec 2012
50 28% The Passion of the Christ (2004) - Rated 09 Dec 2012
90 81% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 09 Dec 2012
90 81% There's Something About Mary (1998) - Rated 09 Dec 2012
10 5% Saw III (2006) - Rated 09 Dec 2012
50 28% Resident Evil (2002) - Rated 09 Dec 2012
85 70% Gangs of New York (2002) - Rated 09 Dec 2012
60 40% A View to a Kill (1985) - Rated 08 Nov 2010