![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cent | |
![]() |
Movie Buff - 220 Films Ranked
Member Since: Jun 20, 2008
Location: Ostrava, Czech Republic
Age: 24
Gender: Male
|

| 75 | Finding Neverland (2004) - Jul 10, 2008 |
| 70 | Be Kind Rewind (2008) - Jul 01, 2008 |
| 80 | Meet the Fockers (2004) - Jun 29, 2008 |
| 75 | French Kiss (1995) - Jun 29, 2008 |
| 70 | School of Rock (2003) - Jun 29, 2008 |
| 80 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Jun 29, 2008 |
| 70 | The Mighty Ducks (1992) - Jun 29, 2008 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Jun 29, 2008 |
| 70 | Dave (1993) - Jun 29, 2008 |
| 75 | Trainspotting (1996) - Jun 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |