![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cerebroside | |
![]() |
Movie Buff - 287 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Wanted (2008) - Dec 26, 2009 |
| 75 | The Dirty Dozen (1967) - Dec 26, 2009 |
| 50 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Dec 26, 2009 |
| 80 | Brazil (1985) - Dec 26, 2009 |
| 80 | Children of Men (2006) - Dec 26, 2009 |
| 75 | From Dusk Till Dawn (1996) - Dec 26, 2009 |
| 80 | Big Trouble in Little China (1986) - Dec 26, 2009 |
| 75 | Judge Dredd (1995) - Dec 26, 2009 |
| 60 | Cloverfield (2008) - Dec 26, 2009 |
| 70 | Dude, Where's My Car? (2000) - Dec 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |