![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cerenelit | |
![]() |
Movie Buff - 164 Films Ranked
Member Since: May 4, 2011
Location: Turkey
|

| 60 | Almost Famous (2000) - May 04, 2012 |
| 50 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Apr 30, 2012 |
| 80 | Masumiyet (1997) - Apr 27, 2012 |
| 80 | Rumble Fish (1983) - Apr 24, 2012 |
| 40 | This Is England (2006) - Apr 24, 2012 |
| 50 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Apr 24, 2012 |
| 50 | Requiem for a Dream (2000) - Apr 24, 2012 |
| 50 | Schindler's List (1993) - Apr 24, 2012 |
| 60 | Wristcutters: A Love Story (2007) - Apr 24, 2012 |
| 70 | 24 Hour Party People (2002) - Apr 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |