![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cflames55117 | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2010
Location: New Carlisle, OH, USA
|

| 85 | Joe Dirt (2001) - Feb 04, 2012 |
| 92 | Jurassic Park (1993) - Feb 04, 2012 |
| 89 | Captain America: The First Avenger (2011) - Feb 04, 2012 |
| 77 | The Thing (2011) - Feb 03, 2012 |
| 63 | The Messengers (2007) - Feb 03, 2012 |
| 90 | Men in Black (1997) - Feb 03, 2012 |
| 45 | The Smurfs (2011) - Feb 03, 2012 |
| 80 | Tron: Legacy (2010) - Feb 03, 2012 |
| 93 | Blade II (2002) - Feb 03, 2012 |
| 85 | Blade (1998) - Feb 03, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |