Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cfliau
Movie Buff - 377 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2008
Location: Malaysia
Recent Rankings
70 Stargate (1994) - Dec 15, 2011
75 The Wrong Man (1956) - Dec 15, 2011
10 Batman Forever (1995) - Dec 15, 2011
45 Shallow Hal (2001) - Dec 15, 2011
70 Coraline (2009) - Dec 15, 2011
75 Hotel Rwanda (2004) - Dec 15, 2011
90 Field of Dreams (1989) - Dec 15, 2011
50 The Da Vinci Code (2006) - Dec 15, 2011
30 Fright Night (1985) - Dec 15, 2011
70 The Breakfast Club (1985) - Dec 15, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cfliau. Why not go rank more films, then come back and check it out again?