cfreitas

cfreitas
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2013
Location: Manchester, Not Available, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 87% Once (2007) - Rated 25 Jan 2013
77 76% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 25 Jan 2013
76 72% The Machinist (2004) - Rated 25 Jan 2013
55 30% Pearl Harbor (2001) - Rated 25 Jan 2013
88 95% Into the Wild (2007) - Rated 21 Jan 2013
79 82% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 21 Jan 2013
68 53% Shutter Island (2010) - Rated 21 Jan 2013
63 41% Born on the Fourth of July (1989) - Rated 21 Jan 2013
68 53% Salmon Fishing in the Yemen (2012) - Rated 21 Jan 2013
77 76% An Education (2009) - Rated 21 Jan 2013