![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cgdsn | |
![]() |
Movie Buff - 409 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2010
Location: Turkey
|

| 90 | Another Earth (2011) - Mar 30, 2012 |
| 80 | This Means War (2012) - Mar 30, 2012 |
| 89 | Ray (2004) - Mar 30, 2012 |
| 89 | Hugo (2011) - Mar 30, 2012 |
| 89 | The Artist (2011) - Mar 30, 2012 |
| 89 | The Tree of Life (2011) - Mar 30, 2012 |
| 90 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Mar 30, 2012 |
| 89 | The Descendants (2011) - Mar 30, 2012 |
| 89 | Mary and Max (2009) - Mar 30, 2012 |
| 90 | Zelig (1983) - Mar 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |