![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cgepner | |
![]() |
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2009
Location: France
|

| 75 | Memories of Murder (2003) - Apr 13, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Apr 13, 2009 |
| 75 | Infernal Affairs (2002) - Apr 06, 2009 |
| 70 | Pan's Labyrinth (2006) - Apr 06, 2009 |
| 10 | Catwoman (2004) - Apr 06, 2009 |
| 60 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Apr 06, 2009 |
| 90 | Waltz with Bashir (2008) - Apr 06, 2009 |
| 80 | One Day in September (1999) - Apr 05, 2009 |
| 90 | The Trial (1962) - Apr 05, 2009 |
| 85 | Kiss Kiss (Bang Bang) (2000) - Apr 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |