![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ch1llboy | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2009
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Super Troopers (2002) - Jun 10, 2009 |
| 81 | Armageddon (1998) - Jun 10, 2009 |
| 83 | Die Hard (1988) - Jun 10, 2009 |
| 90 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Jun 10, 2009 |
| 73 | Hellboy (2004) - Jun 10, 2009 |
| 87 | Oldboy (2003) - Jun 10, 2009 |
| 88 | Donnie Darko (2001) - Jun 10, 2009 |
| 63 | Eragon (2006) - Jun 10, 2009 |
| 72 | The Golden Compass (2007) - Jun 10, 2009 |
| 74 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jun 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |