Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chadcrawford
Movie Buff - 314 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2011
Location: USA
Recent Rankings
40 The Hangover Part II (2011) - May 28, 2012
60 The Skin I Live In (2011) - May 28, 2012
50 Outcast (2010) - May 23, 2012
60 Take Shelter (2011) - May 04, 2012
50 Killer Elite (2011) - May 03, 2012
40 Thor (2011) - May 02, 2012
50 Meek's Cutoff (2010) - May 01, 2012
60 Contagion (2011) - Apr 30, 2012
40 Texas Killing Fields (2011) - Apr 28, 2012
50 Moneyball (2011) - Apr 27, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chadcrawford. Why not go rank more films, then come back and check it out again?