![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chadevan | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Apr 28, 2007
Location: USA
|

| 6 | Forrest Gump (1994) - Apr 28, 2007 |
| 6 | Minority Report (2002) - Apr 28, 2007 |
| 6 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Apr 28, 2007 |
| 8 | Lost in Translation (2003) - Apr 28, 2007 |
| 3 | American Pie 2 (2001) - Apr 28, 2007 |
| 5 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Apr 28, 2007 |
| 1 | Waterworld (1995) - Apr 28, 2007 |
| 6 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Apr 28, 2007 |
| 8 | Barton Fink (1991) - Apr 28, 2007 |
| 8 | Animal House (1978) - Apr 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |