chadpallen11

chadpallen11
Movie Buff - 211 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Beowulf (2007) - Rated 18 Mar 2012
100 90% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 18 Mar 2012
100 90% Peter Pan (1953) - Rated 18 Mar 2012
100 90% Patch Adams (1998) - Rated 18 Mar 2012
75 12% The Mask (1994) - Rated 18 Mar 2012
100 90% Shrek (2001) - Rated 18 Mar 2012
100 90% Monsters, Inc. (2001) - Rated 18 Mar 2012
100 90% Catch Me If You Can (2002) - Rated 18 Mar 2012
90 40% The Waterboy (1998) - Rated 18 Mar 2012
75 12% Wild Wild West (1999) - Rated 18 Mar 2012