![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chaima | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2009
Location: Netherlands
|

| 90 | Tristan & Isolde (2006) - Dec 12, 2009 |
| 90 | Hannibal (2001) - Dec 12, 2009 |
| 75 | Bad Company (2002) - Dec 12, 2009 |
| 80 | Alexander (2004) - Dec 12, 2009 |
| 70 | V for Vendetta (2006) - Dec 12, 2009 |
| 50 | I, Robot (2004) - Dec 12, 2009 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - Dec 12, 2009 |
| 80 | Knowing (2009) - Dec 12, 2009 |
| 70 | Dumb and Dumber (1994) - Dec 12, 2009 |
| 75 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Dec 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |