![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cham9858 | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | The Dark Knight (2008) - Mar 16, 2009 |
| 95 | Men of Honor (2000) - Mar 16, 2009 |
| 95 | Aliens (1986) - Mar 16, 2009 |
| 85 | A Clockwork Orange (1971) - Mar 16, 2009 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Mar 16, 2009 |
| 78 | Jumper (2008) - Mar 16, 2009 |
| 60 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Mar 16, 2009 |
| 84 | Gremlins 2: The New Batch (1990) - Mar 16, 2009 |
| 80 | American History X (1998) - Mar 16, 2009 |
| 90 | Zoolander (2001) - Mar 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |