![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
champoux | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Ed Wood (1994) - Dec 28, 2008 |
| 85 | Ma vie en rose (1997) - Dec 28, 2008 |
| 92 | Hoop Dreams (1994) - Dec 28, 2008 |
| 85 | Boogie Nights (1997) - Dec 27, 2008 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 27, 2008 |
| 75 | Iron Man (2008) - Dec 27, 2008 |
| 79 | The Incredibles (2004) - Dec 27, 2008 |
| 85 | The Godfather: Part II (1974) - Dec 27, 2008 |
| 90 | Apocalypse Now (1979) - Dec 27, 2008 |
| 83 | Carlito's Way (1993) - Dec 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |