![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chantre | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2009
Location: Ankara, Turkey
|

| 80 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Apr 15, 2009 |
| 78 | The Girl Next Door (2004) - Apr 15, 2009 |
| 95 | Finding Nemo (2003) - Apr 15, 2009 |
| 88 | Titanic (1997) - Apr 15, 2009 |
| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Apr 15, 2009 |
| 87 | The Last Samurai (2003) - Apr 15, 2009 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Apr 15, 2009 |
| 90 | Back to the Future Part II (1989) - Apr 15, 2009 |
| 85 | 300 (2007) - Apr 15, 2009 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Apr 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |