Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chao
Movie Buff - 486 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2007
Location: istanbul, Turkey
Age: 29
Gender: Male
Status: Attached
Bio: Lead developer of the Criticker for Android™. www.mobulasoft.com | info@mobulasoft.com
Recent Rankings
73 Dark Country (2009) - May 28, 2012
85 Entelköy Efeköy'e Karsi (2011) - May 19, 2012
Mini-Review: Such a great film!
82 Kurtulus Son Durak (2012) - May 18, 2012
84 Dedemin Insanlari (2011) - May 11, 2012
75 Man on a Ledge (2012) - Apr 24, 2012
71 13 (2010) - Feb 20, 2012
82 Kaybedenler Kulübü (2011) - Jan 19, 2012
80 Hanna (2011) - Jan 16, 2012
83 Karanliktakiler (2009) - Dec 29, 2011
85 Incir Reçeli (2011) - Dec 24, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chao. Why not go rank more films, then come back and check it out again?