![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chaoslechler | |
![]() |
Movie Buff - 401 Films Ranked
Member Since: May 14, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Bottle Rocket (1996) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Pieces of April (2003) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Unfaithful (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | House of Flying Daggers (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Crash (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Psycho (1960) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |