chaoticB

chaoticb
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2007
Location: Santiago, Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 76% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 11 Sep 2007
80 76% Sin City (2005) - Rated 11 Sep 2007
100 99% A Clockwork Orange (1971) - Rated 11 Sep 2007
90 92% 28 Days Later (2002) - Rated 11 Sep 2007
60 46% Scarface (1983) - Rated 11 Sep 2007
50 34% Ocean's Eleven (2001) - Rated 11 Sep 2007
40 21% Ali (2001) - Rated 11 Sep 2007
40 21% Desperado (1995) - Rated 11 Sep 2007
60 46% Apollo 13 (1995) - Rated 11 Sep 2007
70 59% Minority Report (2002) - Rated 11 Sep 2007