![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chaoticalias | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 70 | Avatar (2009) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Seven Pounds (2008) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 19, 2010 |
| 74 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Beauty and the Beast (1991) - Sep 19, 2010 |
| 84 | The Wizard of Oz (1939) - Sep 19, 2010 |
| 86 | The Green Mile (1999) - Sep 19, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 19, 2010 |
| 76 | Bean (1997) - Sep 19, 2010 |
| 82 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |