![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chaplaura | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2011
Location: USA
|

| 1 | Pretty Woman (1990) - Feb 03, 2011 |
| 95 | Inglourious Basterds (2009) - Feb 03, 2011 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Feb 03, 2011 |
| 89 | Requiem for a Dream (2000) - Feb 03, 2011 |
| 10 | Saw II (2005) - Feb 03, 2011 |
| 70 | The New Guy (2002) - Feb 03, 2011 |
| 80 | Pride & Prejudice (2005) - Feb 02, 2011 |
| 90 | Moon (2009) - Feb 02, 2011 |
| 70 | Spider-Man (2002) - Feb 02, 2011 |
| 70 | Jesus Camp (2006) - Feb 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |