![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chaqbalzak | |
![]() |
Movie Buff - 443 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2009
Location: westland, netherlands, Netherlands
|

| 73 | Kids (1995) - Jan 30, 2009 |
| 71 | Payback (1999) - Jan 30, 2009 |
| 69 | Crocodile Dundee II (1988) - Jan 30, 2009 |
| 67 | The Glimmer Man (1996) - Jan 30, 2009 |
| 78 | The Longest Day (1962) - Jan 30, 2009 |
| 70 | Thunderball (1965) - Jan 30, 2009 |
| 74 | Lethal Weapon 4 (1998) - Jan 30, 2009 |
| 70 | Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Jan 30, 2009 |
| 70 | Heist (2001) - Jan 30, 2009 |
| 70 | The Net (1995) - Jan 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |